Каталог товаров


Ціни на активовані iPhone бу від інтернет-магазину Свайп

28.12.21 20:21

Ціни на iPhone сьогодні, як і завжди, високі, і ця тенденція зберігатиметься протягом ще довгого часу. Той, хто мріє стати власником телефону з надкушеним яблуком на корпусі, вишукує продавців, що реалізують ці товари, що вживалися, проте, в цьому сегменті можна потрапити на девайс, непридатний для повноцінного використання. Але є розумне рішення.


Якщо ви хочете придбати iPhone 11 бу, не довіряйте приватним особам. Зробити покупку можна у відомому магазині, що пропонує товари з вітрин. Фізично вони не використовувалися, тому продаються в упаковках, без пошкоджень, подряпин та інших вад. Так, якщо вартість абсолютно нового айфона цієї моделі становить близько 20 тисяч, а то й вище, то відомий продавець пропонує їх на кілька тисяч дешевше. Це активовані айфони. Перегляньте асортимент активованих iPhone 11 бу від інтернет-магазину Свайп.

Як не потрапити на непридатний iPhone

Головне – не купувати такі телефони з рук за оголошеннями в газетах та на сайтах. Ви витратите на пару-трійку тисяч дешевше, а в результаті отримаєте техніку, яка прослужить вам недовго і вже за короткий час вимагатиме ремонту. Погоджуйтесь на варіанти з повним комплексом постачання.


При купівлі вживаного айфона необхідно звертати увагу на наступні параметри:

  • Цілісність корпусу. На ньому не повинно бути слідів найменших ушкоджень;
  • Зв'язок та модулі. Перезавантажте телефон та перевірте його із вбудованою сімкарткою. Якщо він швидко знайшов мережу, то з цими показниками все гаразд;
  • Клавіші та дактилоскопічний сканер. Перевірте телефон на предмет реакції на відбиток пальців.

Існує ще кілька показників якості пристрою, що був у використанні, але найважливіший момент - робити покупку у перевіреного продавця, який заслужив на довіру у покупців.

Переваги покупки айфонів б/у


Така модель як iPhone 11 Pro бу ціна в компанії, що пропонує телефони з вітрин, обійдеться вам у суму від 17 до 22 тисяч, тоді як вартість нових екземплярів складає від 20 до 30 тисяч. Відчуйте різницю!

Заощадивши чималі гроші, ви отримаєте пристрій, здатний скласти конкуренцію деяким новим телефонам від популярних та дорогих брендів. Техніка Apple навряд чи колись втратить популярність, і навіть айфон 5-6-річної давності слугуватиме ще довгі роки.


Не зовсім нова модель iPhone X бу ціна пропонується доступна для людей із середнім статком. Зробивши придбання в магазині Свайп, а не з рук, ви навряд чи пошкодуєте про покупку.

 Copyright © Магазин ноутбуков и комплектующих - Все права защищены!